Poměrový indikátor Zenner Caltos E Kompakt WMBUS, RTN

Kód: Z.HKVE.ZRC.CALTOS.E.WMBUS
Značka: Zenner
1 923,90 Kč –19 %
pomerovy indikator na radiatory zenner caltos tzb technika
1 923,90 Kč –19 % 1 548,80 Kč / ks 1 280 Kč bez DPH
Skladem

Elektronický dvoučidlový indikátor pro instalaci na radiátory, RTN.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický dvoučidlový indikátor, RTN pro instalaci na radiátory.

Je vybaven pro vysílání wireless MBUS 868 MHz (bezdrátové). Odečty lze provádět pochůzkou nebo online.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Indikátory na radiátory
bateriové napájení: ano
lcd display: ano
komunikace WMBUS 868MHz: ano
dodání se službou rozúčtování: ano, na dotaz

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora měření tepla 17.12.2021 17:35
dobrý den, lze sním měřit teplo priložením na trubku (větěv) podlahového vytávění? popřípadě jestli by jste mi něco navrhli na měření tepla v rozvaděcí kde je 12 ohruhů. děkuji

ZENNER

Společnost ZENNER se v rámci své strategie digitalizace spoléhá na inovativní systémová řešení založená na technologiích internetu věcí (IoT) od roku 2016, od vývoje projektu přes získávání a zpracování naměřených dat až po aplikaci u koncového uživatele.

ZENNER International GmbH & Co. KG se sídlem v Saarbrückenu vyvíjí, vyrábí a prodává měřicí techniku ​​pro globální trhy. ZENNER provozuje výrobní závody v Evropě, Asii a USA a má 60 poboček po celém světě. Společnost byla založena v roce 1903 a od roku 2005 je součástí rodinné skupiny Minol-ZENNER.

Dnes se společnost ZENNER plně zaměřuje na digitalizaci energetického a energetického průmyslu. Společnost nabízí po celém světě široké a diverzifikované portfolio produktů, řešení a služeb, se kterými její zákazníci čelí výzvám digitální změny a využívají příležitostí, které nabízí digitalizace. Společně s průmyslem energetiky a utilit pracuje na budoucích tématech, jako je inteligentní měření, inteligentní nástroj a chytré město, a vyvíjí nové koncepty, řešení a obchodní modely pro digitální budoucnost v nepřetržitém přenosu znalostí.
Díky inovativní měřicí technologii, moderní komunikační technologii, holistickým řešením IoT, platformovým technologiím, aplikacím a také poradenství a projektové kompetenci umožňuje ZENNER svým zákazníkům vybudovat a provozovat digitální infrastrukturu a dosáhnout tak přidané hodnoty.

To vytváří inteligentní kompletní řešení pro dodavatele energií, komunální služby a poskytovatele měřicích služeb z jednoho zdroje a umožňuje implementaci velkého počtu aplikací, jako je víceřádkový odečet měřičů spotřeby, monitorování místní sítě nebo inteligentní městské aplikace, jako je chytré parkování nebo inteligentní pouliční osvětlení.

Mezi zákazníky společnosti ZENNER patří především dodavatelé energií a komunální služby, ale také průmyslové společnosti, velkoobchodníci a poskytovatelé měřicích služeb.

zdroj: zenner.de